Afgelopen maandag stond mijn shoplog online. Hier konden jullie zien wat ik allemaal bij BonBeauty en bij Big Bazar gekocht had. Nu is het tijd voor de eerste review, ik besloot heerlijk in bad te gaan met deze Treets fizzing bath cube. Dit was het presentje dat ik kreeg als dank voor mijn bestelling. Ben je benieuwd naar mijn mening? Kijk snel verder!
Normaal gesproken maak ik eigenlijk altijd gebruik van bruisballen, maar wat is de Treets fizzing bath cube een klein tabletje! Toen ik deze Treets fizzing bath cube in de geur Rose & Pink Pepper in het water deed, begon het meteen met bubbelen. Tegelijkertijd kwam er een heerlijke geur naar boven. Het is een lekkere, zoete geur. Op de website wordt het omschreven als een rozengeur en ja dat klopt eigenlijk wel. De geur bleef de gehele tijd dat ik in bad zat hangen en ik kon ervan genieten.
Hier zie je de bruistablet in het water. Ik heb vanaf de onderkant van het bad een foto gemaakt van de bruistablet, met mijn onderwatercamera. Je ziet hier goed hoe de bruistablet oplost. De Treets fizzing bath cube is erg klein, waardoor hij jammer genoeg ook heel snel oplost. Je hebt er in het water dus niet zo lang plezier van, ik denk hoogstens vijf minuten.
Een groot nadeel is dus dat de bruistablet enorm snel oplost, maar het voordeel is dat je de geur wel heel de tijd blijft ruiken. De geur is gelukkig ook echt om van te genieten, hij ruikt heerlijk zoet. Gelukkig is de kleine Treets fizzing bath cube in de geur Rose & Pink Pepper, maar 90 cent. Dus op zich is het een heerlijke en fijne bruistablet voor die prijs. Als je een bruistablet koopt voor het bruisen, dan zou ik je hem niet aanraden, want daar heb je niet zo lang plezier van.
Gebruiken jullie wel eens een bruistablet of -bal in bad? En hebben jullie deze Treets fizzing bath cube al eens geprobeerd?