• Home
  • Geluk
    • Positiviteit
  • Business
    • Blog tips
      • Blog tools die ik gebruik
      • Ik wil bloggen! e-book
    • Instagram tips
  • Lifestyle
    • Beauty
      • Haarverzorging
      • Huidverzorging
      • Make-up
      • Vegan beauty
    • Eten & drinken
    • Fashion
    • Interieur
  • Reizen
  • Contact
De lifestyle blog vol geluk
De lifestyle blog vol geluk
Fashion

Bikini zoektocht geslaagd

26 mei 2015
2 min leestijd
BIKINI ZOEKTOCHT GESLAAGD

Ik dacht dat ik dit jaar niet zou slagen voor een bikini. Het leek wel alsof er dit jaar veel minder exemplaren waren en de mix & match was afgeschaft. Dat ik bij twee goedkopere winkels een bikini zou vinden had ik niet verwacht. Ik kocht uiteindelijk namelijk twee bikini’s bij de HEMA & de V&D. Met beide exemplaren ben ik écht blij en ze sluiten ontzettend mooi aan. 

HEMA

Ik kocht de effen bikini bij de HEMA. Het is een mooie koraal kleur die mooi afsteekt bij een bruine huid. Het is een simpel exemplaar, maar doordat hij mooi aansloot was ik meteen verkocht. Het was dan ook het eerste exemplaar dat ik dit jaar had gevonden. Het is een haltertop, dit vind ik persoonlijk wat fijner, omdat hij dan precies zo strak zit als je zelf wilt. Het broekje is overigens prachtig afgewerkt, waardoor je nergens naden ziet lopen. Het topje en het broekje waren los verkrijgbaar, waardoor mix & match mogelijk was. Voor slechts €15,- was ik geslaagd voor een mooie, maar simpele, bikini.

Bikinitop €4,-
Bikinibroekje €11,-

V&D

Ik wilde toch even in de V&D in Rotterdam kijken of ze daar een leuke bikini hadden. Ik had namelijk in het krantje wel wat leuke exemplaren gezien. Tot mijn verbazing hadden ze hier echt veel bikini’s, in alle soorten en maten, en mix & match. Het zoeken van een bikini ging me opeens wel heel gemakkelijk af. Ik kocht de panterprint bikini bij de V&D met opnieuw een haltertop en een bijpassend broekje. In het begin dacht ik dat de kleur bijna hetzelfde was als die van de HEMA, maar deze is toch wat roziger. Ook hierbij waren het broekje en het topje los verkrijgbaar. De totaalprijs was wel iets hoger, maar mijn ogen glinsterden weer van geluk. Voor €27,98 had ik een bikini met mijn favoriete dierenprint.

Bikinitop €14,99
Bikinibroekje €12,99

Delen
5 Reacties
  1. Angela

    26 mei 2015 18:20

    Wat een super leuke bikini’s!! <3

    Beantwoorden
  2. Linda / Oh My Beauty

    26 mei 2015 16:39

    Mooie bikini’s! Laat de zomer maar komen!

    Beantwoorden
  3. Annelies

    26 mei 2015 16:08

    Die bikini met de dierenprint is echt leuk, goede keuze! Liefs

    Beantwoorden
  4. Lisa

    26 mei 2015 15:57

    Wat leuk dat je gewoon hebt kunnen slagen bij Hema en het ziet er heel mooi en fleurig uit!

    Beantwoorden
  5. manon

    26 mei 2015 13:18

    Twee hele leuke bikinis!

    Beantwoorden
Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Vorig artikel

20 redenen om een eigen bedrijfje te starten

Volgend artikel

MUA Natural Days nail polish

© Esmée Lifestyle 2013 - 2026
De lifestyle blog vol geluk
  • Contact & Samenwerken
  • Privacyverklaring
  • Cookiebeleid
De lifestyle blog vol geluk
  • Blog
    • Beauty
    • Business
    • Fashion
    • Geluk
    • Lifestyle
    • Interieur
    • Reizen
  • Over mij
  • Shop mijn favorieten
  • Ik wil bloggen! e-book
  • Contact & Samenwerken