• Home
  • Geluk
    • Positiviteit
  • Business
    • Blog tips
      • Blog tools die ik gebruik
      • Ik wil bloggen! e-book
    • Instagram tips
  • Lifestyle
    • Beauty
      • Haarverzorging
      • Huidverzorging
      • Make-up
      • Vegan beauty
    • Eten & drinken
    • Fashion
    • Interieur
  • Reizen
    • Nederland
    • Afrika
    • Amerika
    • Azië
    • Europa
      • België
      • Duitsland
      • Griekenland
      • Kroatië
      • Spanje
  • Contact
0
De lifestyle blog vol geluk
De lifestyle blog vol geluk
Lifestyle

3 struggles als je wilt verhuizen

4 februari 2017
3 min leestijd
3 struggles als je gaat verhuizen

Er zijn altijd van die struggles als je wilt verhuizen. Het maakt niet uit of je ver weg gaat wonen, of je voor het eerst op jezelf gaat, of gaat samenwonen. Deze drie dingen kom je namelijk vaak tegen. Dit jaar hoop ik natuurlijk samen te wonen en we zijn al regelmatig aan het rondkijken voor een leuk huisje. Ook ben ik al één keer eerder verhuisd, van Zuid-Holland naar Brabant. 

Een huis vinden

Ik wil dolgraag nu al samenwonen! Alleen het is zo ontzettend lastig om een huis te vinden die voldoet aan je eisen en ook nog eens betaalbaar is. Daarnaast wil ik in de stad wonen, omdat alles dan bereikbaar is en op een makkelijkere manier dan vanuit een dorp. Roel en ik zijn al een tijdje aan het rond kijken voor een leuk huisje of appartementje, nog niet heel serieus, maar wel gewoon om te peilen wat we leuk vinden en hoe duur zoiets is. We twijfelen ook nog een beetje tussen koop en huur, omdat een hypotheek afsluiten niet simpel is en een huis huren veel flexibeler is. Als het huisje niet bevalt of je krijgt een andere baan, dan kun je het huurcontract opzeggen en opzoek naar iets anders.

Inpakken en wegwezen

Als je eenmaal een huis hebt gevonden, dan wil je het liefst zo snel mogelijk verhuizen. Tenminste dat heb ik. Ik zou het liefst direct m’n spullen inpakken en alles gaan verplaatsen. Alleen daar gaat helaas meer tijd in zitten. Eerst moet alles 100% rond zijn, moet je de sleutel hebben en moet er nog geklust worden. Het is makkelijker om in een leeg huis te klussen, dan een huis waar al allerlei dozen instaan. Daarnaast is het vaak handig om je huis op te meten en opzoek te gaan naar meubels, voordat je daadwerkelijk intrekt. Er gaan weken en misschien zelfs maanden overheen, voordat je echt kunt gaan genieten van je eigen plekje.

Ik zou ook echt iemand zijn die bepaalde spullen pas op het laatste moment zou inpakken, omdat ik bang ben dat ik het nog nodig heb. Toen wij gingen verhuizen, was ik nog klein. Alleen ik had altijd precies de dingen nodig, die al ingepakt waren of in het andere huis lagen. Gelukkig is er nu een checklist verhuizen, hierop kun je precies zien wat je per week moet doen. Zo bepaal je 8 weken van tevoren welke spullen je wilt houden en welke je wegdoet, koop je 6 weken van tevoren minder boodschappen en vraag je 2 weken van tevoren vergunningen aan. Echt ideaal dat Student Verhuizers dat heeft opgesteld en het leuke is dat dit verhuisbedrijf je ook helpt met het monteren, het inpakken en het uitpakken. Super handig!

Mensen ontmoeten

Ik weet nog wel dat ik dit als kind heel spannend vond. Ik ging naar een nieuwe school en verhuisde zo’n 60 kilometer verder. In het begin onderhoudt je het contact met je oude vriendinnen nog wel, maar op een gegeven moment zie je ze steeds minder. Als je naar een andere stad verhuist, dan is het wel belangrijk dat je ook in die omgeving nieuwe mensen ontmoet en vrienden maakt. Nu is het als volwassene natuurlijk wel wat makkelijker om contact te onderhouden met vrienden die verder weg wonen, omdat je daar met de auto heen kan. Alleen een vriendin wat dichterbij is ook ontzettend fijn!Disclaimer

Ben jij wel eens verhuisd?

Delen
2 Reacties
  1. Mariska Vermeulen

    5 februari 2017 12:07

    Ik ben vijf jaar terug op mezelf gaan wonen, een huur appartement. Dit was nieuwbouw, en een mooie plek om te starten. Alleen ik vond het zo zonde om elke maand de huur te betalen, wetende dat het nooit van mij zou worden! Dus ik ben toen op zoek gegaan naar een koophuis, en heb een prachtig oud huis gevonden in dezelfde stad. Hier woon ik nu bijna vier jaar, en ik vind het heerlijk. Ik heb nog een hele wensenlijst aan dingen die ik wil verbouwen – badkamer, keuken, bovenverdieping… Maar ook dit enthousiasme probeer ik wat te temperen (liefst zou ik alles vandaag doen), om er zo komende jaren mijn droomhuis van te maken!
    Veel succes met jullie zoektocht! X Mariska

    Beantwoorden
  2. Mariëlle

    4 februari 2017 13:40

    Ik kan zelf echt niet meer wachten tot ik op mezelf kan gaan wonen, die struggles overleef ik dan wel hihi! Maar dan moet ik inderdaad wel een plekje kunnen vinden.

    Beantwoorden
Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Vorig artikel

Unboxing: Bluxbox januari 2017

Volgend artikel

Diary #62: T-shirts ontworpen & ritme

Privacyverklaring. © Esmée Lifestyle 2013 - 2026
De lifestyle blog vol geluk
  • Algemene voorwaarden
  • Privacyverklaring
  • Contact & Samenwerken
  • Cookiebeleid (EU)
De lifestyle blog vol geluk
  • Blog
    • Beauty
    • Business
    • Fashion
    • Geluk
    • Lifestyle
    • Interieur
    • Reizen
  • Over mij
  • Shop mijn favorieten
  • Ik wil bloggen! e-book
  • Contact & Samenwerken
0
Esmée Lifestyle blog logo transparant voor de header
Beheer toestemming
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}