Ik lig nu al twee dagen ziek op de bank. Ineens totaal onverwacht werd ik verkouden en voelde ik me niet oké. Bij mij gebeurt dat altijd precies op de momenten dat ik het eigenlijk heel druk heb en het liefst heel veel af wil ronden. Veel dingen waar ik me de afgelopen dagen aan erger, daarom dit keer de 5 dingen die ik haat tijdens het ziek zijn.
Niets doen
Ik ben echt een bezige bij. Op dit moment ben ik bezig met m’n blog, Bellesqa, Fitte Chicks en daarnaast ook nog m’n scriptie. Als je super fit bent, dan gaat dit allemaal prima. Alleen als je ziek bent, dan is dit toch behoorlijk pittig. Ik heb de afgelopen twee dagen niets kunnen schrijven, omdat ik me gewoonweg niet kon concentreren en me er gewoon niet goed bij voelde. Nu is het de derde dag en lukt het me net om een artikel te schrijven. Het niets doen is in ieder geval niets voor mij.
Droog gezichtje
Ik heb van mezelf al een droge huid en als ik ziek ben, dan wordt dit alleen maar erger. Ik ben nu verkouden en dan doet mijn de huid rondom mijn neus gewoon pijn. Dat komt natuurlijk door het snotteren en dat is niet anders, maar het voelt in ieder geval niet fijn. Je kan blijven smeren, maar het helpt gewoon niet, irritant!
Geen smaak
Als je verkouden bent, dan proef je bijna niets. Als ik nu iets eet, dan vind ik het eigenlijk veel minder lekker, dan dat het normaal gesproken is. Daarnaast is het ook gewoon minder fijn om te eten, want naast de smaak heb je er ook gewoon minder behoefte aan. Ik drink overigens wel veel meer dan normaal, de laatste dagen is thee m’n beste vriend.
Niet kunnen slapen
Eergisteren was ik zo ontzettend moe, dus ik ging op tijd naar bed, maar om half 1 zat ik al klaarwakker in bed. Je ligt natuurlijk al heel de dag op de bank of in bed en voert eigenlijk vrij weinig uit. Hoe moe je geestelijk ook bent, lichamelijk ben je nog helemaal niet moe. Dus ja, daar zit je dan in bed, terwijl het muisstil is in huis. Nog maar even naar beneden voor een paracetamol, een rondje sociale media en dan toch weer proberen te slapen.
Geen leuke filmpjes
Voor de zomervakantie waren er zoveel video’s op YouTube, dat ik niet wist waar ik moest beginnen en nu zie ik bijna niets leuks voorbijkomen. Hoe gek, hoe snel die trend weer verschuift. Al moet ik zeggen dat de kwaliteit wel steeds meer omhoog gaat, dus dat daar voor de meeste YouTubers ook wel meer tijd in gaat zitten. Daarnaast hebben m’n moeder en ik de gratis maand Netflix deze week maar gestart, alleen soms duurt het zo lang voor je een goede film of een spannende serie hebt gevonden.
Dit was mijn klaagmomentje voor vandaag! Sorry dat het dit keer geen positief artikel is, maar ik hoop dat jullie er stiekem om konden lachen. Ik heb sowieso het idee dat er best veel mensen grieperig zijn en nog een paar daagjes en dan ben ik vast weer super fit. Dan ga ik zeker knallen aan m’n scriptie en alle andere projecten, nu heeft m’n lichaam gewoon even rust nodig en dat pak ik dan ook met m’n beide handen aan.
Wat vind jij vervelend als je ziek bent?