Bath & Body Works is een typisch Amerikaans merk. Dit merk was eerst niet gemakkelijk verkrijgbaar, tot nu, nu kun je het namelijk bestellen bij Exclusive Scents. De webshop vol met Amerikaanse merken, als Yankee Candle en Lady Speed. Ik was heel benieuwd naar de producten van Bath & Body Works, omdat ik er veel over heb gehoord, maar nog nooit een product heb geprobeerd. In deze review laat ik jullie de Napa Valley Sunset Shower Gel en de Sweet Cinnamon Pumpkin Fragrance Mist zien.
Napa Valley Sunset Shower Gel
Als eerste ging ik voor de douchegel van Bath & Body Works. Dit product heeft de topnoten granaatappel en framboos, en de overige noten zijn; Napa Valley pruim, zwarte vijg, golden amber en Californische cederhout. Het product wordt als volgt omschreven:
[su_quote] Was jezelf naar een zachtere, schonere huid met het rijke, bruisende schuim en omring je met de heerlijke geur. Hydraterende Aloë Vera en Vitamine E in combinatie met Shea Butter in een onweerstaanbare, prachtig geparfumeerde formule![/su_quote]
De douchegel heeft een dikkere substantie, in vergelijking tot andere douchegels. De geur is overheerlijk. Ik wist wel dat dit mijn ding zou zijn. Het is een zoete geur, maar hij is niet overdreven zoet, zoals Lush Snow Fairy. Het is een zoete fruitige geur, en daar hou ik van. Ik hou eigenlijk van alles, als het maar zoet is. ;)
De douchegel verdeeld zich heel fijn over je lichaam en schuimt inderdaad heerlijk. Tijdens het verdelen van de douchegel komt de geur nog beter naar voren. Het is echt zo’n geur die na afloop op je huid blijft hangen, en in de badkamer! Het doet me stiekem terug verlangen naar de zomer, het is een travel size product van 88 milliliter.
Sweet Cinnamon Pumpkin Fragrance Mist
De Sweet Cinnamon Pumpkin Fragrance Mist is een parfum, maar dan in een lichtere vorm. Dit handige kleine flesje past gemakkelijk in je tas, en neem je dus mee om je tussendoor op te frissen. Dit product lijkt me echt ideaal voor als je wat langer reist of wat langer weg bent. Tussendoor even opfrissen, zodat je toch weer fris ruikt. Deze geur bestaat uit de volgende noten; heirloom pompoen, knapperige appel, verse gember, gember snap, herfstachtig kaneel, pure jasmijn, gekruide vanille, golden amber en een vleugje rum.
[su_quote] Spetter rijkelijk of spray licht je favoriete geur, op beide manieren wordt je verliefd op je eerste mist! De zorgvuldig ontworpen fles en verfijnde pomp zorgen voor een uitstekende dekking, terwijl de verzorgende aloë mist de huid voedt. Dit zorgt voor een parfum op de lichtste en meest verfrissende manier.[/su_quote]
De geur is heel kruidig, echt een geur voor de herfst. Hij is iets zoeter dan bijvoorbeeld Calvin Klein Reveal, maar dat komt waarschijnlijk door de vanille. Ik vind de geur heel fijn, zeker als opfrisser tijdens een lange dag op school of op je werk. Door dit handige travel size flesje is dat ook nog eens realiseerbaar. De geur is in het begin best sterk, maar versmelt daarna langzaam met je huid. Zelfs op kleding, voor iemand die net als mij allergisch is voor parfum, is dit product ideaal. Ik ben enthousiast!
Bath & Body Works is vanaf nu verkrijgbaar bij Exclusive Scents.