• Home
  • Geluk
    • Positiviteit
  • Business
    • Blog tips
      • Blog tools die ik gebruik
      • Ik wil bloggen! e-book
    • Instagram tips
  • Lifestyle
    • Beauty
      • Haarverzorging
      • Huidverzorging
      • Make-up
      • Vegan beauty
    • Eten & drinken
    • Fashion
    • Interieur
  • Reizen
  • Contact
De lifestyle blog vol geluk
De lifestyle blog vol geluk
Beauty

Benefit Brow Bar

31 december 2016
3 min leestijd
Benefit Brow Bar

Afgelopen woensdag ben ik naar de Benefit Brow Bar geweest. Ik heb mijn wenkbrauwen een tijdje laten groeien, zodat ze eindelijk weer behandeld konden worden door een professional. Ik heb ze jarenlang zelf geëpileerd, maar op een gegeven moment wist ik echt niet meer wat de beste vorm was. Daarom besloot ik mijn wenkbrauwen te laten waxen, bij Benefit, omdat ik daar zoveel goede verhalen over gehoord heb.

Mijn ervaring

Ik had de Douglas een week van tevoren gebeld om een afspraak te maken. Ik kon woensdag terecht om 13:00. Vlak voor de Kerstdagen was er geen plek meer, maar voor Oud & Nieuw gelukkig nog wel. Eenmaal aangekomen in de Douglas kreeg ik een heerlijk kopje thee en werd er besproken hoe ik mijn wenkbrauwen wilde hebben. De vrouw liet vriendelijk zien wat bij mijn wenkbrauwen het mooiste zou zijn. Super fijn!

Het waxen was voor mij de eerste keer. Alleen het viel eigenlijk hartstikke mee, het deed helemaal geen pijn en was zo gebeurd. Het werd gewaxed met een stoffen strookje, in plaats van een papieren strookje, waardoor het een stuk minder pijn doet. Na het waxen kreeg ik een aloë vera crème op, zodat mijn huid eventjes kon herstellen. Toen mijn huid tot rust was gekomen werden de laatste haartjes weggehaald. Ook werden mijn haartjes geknipt, omdat ze aan de lange kant waren. Na afloop liet ze me nog zien welk wenkbrauwproduct het beste bij mijn wenkbrauwen zou passen. Hierdoor heb ik eindelijk een product gevonden met de juiste kleur, yay.

Het resultaat

Benefit Brow Bar
Links zie je mijn wenkbrauwen voor de behandeling, in het midden na de behandeling en rechts na het wenkbrauwproduct. Het verschil is zo groot, vooral als ik ze ingekleurd heb. Terwijl ik dit vroeger juist niet mooi vond, is dit met het wenkbrauwproduct van Benefit heel subtiel en natuurlijk. Daarnaast zijn mijn wenkbrauwen erg snel gelijk, als ik ze bijwerk met het wenkbrauwproduct. Ik heb slechts een klein beetje nodig, voor dit resultaat!

Het product

Benefit Brow Bar
Tijdens de behandeling werd mij de Benefit Ka Brow (€26,50) aangeraden. Ze bracht hem meteen aan en kleur 4 bleek het beste bij mijn wenkbrauwen te passen. Het lijkt gewoon precies dezelfde kleur, dus daar ben ik ontzettend blij mee. Ka Brow is een potje met crèmegel. Het indrukwekkende potje heeft ook een kwastje, die heel goed beschermd wordt doordat hij één is met de verpakking. De textuur van het product is erg fijn. Je kunt met een klein beetje product al heel je wenkbrauwen inkleuren en je kunt hem erg geleidelijk opbouwen. De crèmegel blijft ook erg goed zitten en komt heel natuurlijk over. Als je een foutje maakt moet je even goed schrobben om het weer ongedaan te maken, maar dat geeft wel een veilig gevoel. Ik ben tot nu toe alleen maar positief over dit product! Het is toch erg fijn als iemand je kan helpen met het kiezen van het juiste wenkbrauwproduct. Dat kan namelijk een behoorlijk klusje zijn.

Ben jij wel eens bij de Benefit Brow Bar geweest?

Delen
3 Reacties
  1. Yara

    1 januari 2017 11:27

    Wat een mooi resultaat!
    Leuk concept zo’n brow bar.
    Liefs,
    Yara

    Beantwoorden
  2. Nina Simplynspecial

    31 december 2016 22:53

    Het resultaat mag er zijn! Ik heb weinig wenkbrauwen helaas, dus er valt bij mij weinig te epileren hihi. Gelukkig heb ik laatst een 3D hairstroke techniek behandeling laten doen. Echt een wereld van verschil.

    Beantwoorden
  3. Iris

    31 december 2016 17:16

    Ik vind het een mooi resultaat! Eigenlijk zijn je wenkbrauwen al mooi zonder product er in, maar het is inderdaad wel fijn om ze even breed te kunnen maken :-)

    Beantwoorden
Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Vorig artikel

Zo raak je jouw sleutels nooit meer kwijt

Volgend artikel

Mijn doelen voor 2017

© Esmée Lifestyle 2013 - 2026
De lifestyle blog vol geluk
  • Contact & Samenwerken
  • Privacyverklaring
  • Cookiebeleid
De lifestyle blog vol geluk
  • Blog
    • Beauty
    • Business
    • Fashion
    • Geluk
    • Lifestyle
    • Interieur
    • Reizen
  • Over mij
  • Shop mijn favorieten
  • Ik wil bloggen! e-book
  • Contact & Samenwerken