• Home
  • Geluk
    • Positiviteit
  • Business
    • Blog tips
      • Blog tools die ik gebruik
      • Ik wil bloggen! e-book
    • Instagram tips
  • Lifestyle
    • Beauty
      • Haarverzorging
      • Huidverzorging
      • Make-up
      • Vegan beauty
    • Eten & drinken
    • Fashion
    • Interieur
  • Reizen
    • Nederland
    • Afrika
    • Amerika
    • Azië
    • Europa
      • België
      • Duitsland
      • Griekenland
      • Kroatië
      • Spanje
  • Contact
0
De lifestyle blog vol geluk
De lifestyle blog vol geluk
Lifestyle

Er komt geen nieuw seizoen van de Netflixserie Girlboss

26 juni 2017
3 min leestijd
De trailer van de nieuwe Netflix serie Girlboss is hier

Voor alle dames die altijd al droomden van een eigen bedrijf, of dat nu een webshop of een blog is, was de serie Girlboss op Netflix een aanrader. Jammer genoeg heeft Netflix toch besloten dat er geen tweede seizoen komt.

Inspirerende & motiverende serie

Ik gaf in mijn vorige artikel, over de serie Girlboss, 5 redenen waarom je deze serie moet zien. Ik vond het zo’n goede serie dat ik hem binnen een paar dagen had afgekeken. Na iedere aflevering was ik benieuwd wat er verder ging gebeuren en klikte ik al snel door naar de volgende. Als je hem nog niet hebt gezien en een echte girlboss bent, dan zou ik er zeker eens aan beginnen. De serie was heel inspirerend en motiverend. Het zette me aan het denken door teksten als: “Geef dingen uit handen, die je zelf niet kan of die iemand anders vele malen beter kan”.

Het einde

De laatste aflevering van Girlboss eindigde met de lancering van de webshop. De webshop is net live en daar begint eigenlijk het succes. Dat was de reden dat ik, net als vele anderen, stiekem hoopte op een nieuw seizoen. Een seizoen waarin we konden zien hoe het ging na de lancering en wat er tot aan nu allemaal is gebeurd. Dat is namelijk wel de periode waarin Nasty Gal, het bedrijf van Sophia Amoruso, een miljoenenbedrijf wordt. Dat is voor de ondernemers onder ons natuurlijk super interessant.

Extreem veel kritiek

Er zijn al verschillende uitingen naar buiten gebracht: de serie zou niet goed genoeg bekeken zijn, maar er was ook veel kritiek op de hoofdrolspeelster. De kijkers vonden dat Sophia Amoruso naar buiten werd gebracht als een lui, arrogant en verwend nest. Dat terwijl er juist aan het begin van iedere aflevering wordt aangegeven dat de serie afwijkt van het echte verhaal. Het moet natuurlijk wel een serie blijven, het moet spannend zijn en een tikkeltje overdreven.

Searching for my confidence like

Een bericht gedeeld door sophia amoruso (@sophiaamoruso) op 21 Jun 2017 om 4:29 PDT

Sophia Amoruso vindt het enorm jammer dat haar serie is gestopt na één seizoen. Ze plaatste na de bekendmaking een foto met de tekst: “searching for my confidence like”. Het lijkt me ook zwaar als de hoofdrolspeler van een serie en jij als persoon met elkaar vergeleken worden. Het is natuurlijk geen één-op-één weerspiegeling van de waarheid.

De reactie van Sophia

Op Variety is haar reactie naar buiten gebracht, ze reageert als volgt: “Dus, de Netflixserie over mijn leven is gecanceld,” schrijft ze. “Hoewel ik trots ben op het werk dat we hebben verzet, kijk ik er naar uit om mijn eigen verhaal vanaf nu weer zelf te beheren. Het was een goede serie en ik was bevoorrecht om te werken met geweldig talent, maar mijn leven als een karikatuur was hard, ook al duurde het slechts twee maanden. Ja, ik kan soms moeilijk zijn, maar ik ben geen trut. Nee, ik had geen relatie met Shane en hij is ook nooit vreemdgegaan. Het zal fijn zijn om ooit het verhaal te vertellen over de gebeurtenissen uit de laatste paar jaar. Mensen lezen de titel, maar niet de correctie, dat heb ik geleerd.”

Onder haar Instagram foto zijn veel teleurgestelde reacties te lezen. Ik vind het ook super jammer en hoop dat Sophia een manier vindt om haar verhaal alsnog naar buiten te brengen. Misschien komt er ooit een film gebaseerd op haar verhaal?

Bron beeldmateriaal: YouTube.

Delen
2 Reacties
  1. Johanne

    27 juni 2017 10:27

    Wat jammer! Ik heb gisteren toevallig het seizoen uitgekeken. En ik snap wel heel goed dat mensen Sophia in de serie irritant vonden, maar ze maakte binnen die dertien afleveringen ook heel veel veranderingen door. En dat vond ik dan wel weer heel goed. Plus, ik was wel benieuwd naar een vervolg vwb de webshop en hoe ze écht zou groeien.

    Beantwoorden
  2. Manon

    26 juni 2017 19:40

    Oh leuk! ik ben erg benieuwd.

    Beantwoorden
Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Vorig artikel

Diary #82: naar het ziekenhuis & het strand

Volgend artikel

GOALS: er is een hotel waar je kunt ontbijten met giraffes

© Esmée Lifestyle 2013 - 2025
De lifestyle blog vol geluk
  • Algemene voorwaarden
  • Privacyverklaring
  • Contact & Samenwerken
De lifestyle blog vol geluk
  • Blog
    • Beauty
    • Business
    • Fashion
    • Geluk
    • Lifestyle
    • Interieur
    • Reizen
  • Over mij
  • Shop mijn favorieten
  • Ik wil bloggen! e-book
  • Contact & Samenwerken
0