• Home
  • Geluk
    • Positiviteit
  • Business
    • Blog tips
      • Blog tools die ik gebruik
      • Ik wil bloggen! e-book
    • Instagram tips
  • Lifestyle
    • Beauty
      • Haarverzorging
      • Huidverzorging
      • Make-up
      • Vegan beauty
    • Eten & drinken
    • Fashion
    • Interieur
  • Reizen
  • Contact
De lifestyle blog vol geluk
De lifestyle blog vol geluk
Huidverzorging

Garnier micellaire reinigingsgel

14 maart 2017
3 min leestijd
Garnier micellaire reinigingsgel

Een reinigingsgel waarmee je je make-up kunt verwijderen. Gemakkelijk ’s avonds je gezicht wassen, bijvoorbeeld onder de douche en zonder make-up je bed in. Echt een uitkomst voor mensen, zoals mij, die te lui zijn om hun make-up te verwijderen of die vaak make-up dragen die je er amper afkrijgt. Ik review de twee nieuwe Garnier micellaire reinigingsgels, kijk snel mee.

Gecombineerde tot gevoelige huid

De Garnier micellaire gelwash is vandaag uitgebracht in twee verschillende varianten. Er is er één speciaal voor de gevoelige huid en er is er één voor de gecombineerde tot gevoelige huid. Oftewel er is er één voor de gevoelige huid en één voor alle overige huidjes. Het zijn producten die volgens Garnier bestaan uit, waar mogelijk, actieve ingrediënten van natuurlijke oorsprong. Ook zijn beide producten parfumvrij, yes! Het wordt echt tijd dat er meer parfumvrije producten komen, want waar is dat nou voor nodig? Het product voor de gevoelige huid is verrijkt met natuurlijke, hydraterende glycerine. En het product voor de gecombineerde tot gevoelige huid is verrijkt met zuiverend zink.

Beide producten zijn bedoeld om make-up te verwijderen, zelfs van de ogen en de lippen. Ideaal! De make-up die bij mij altijd op blijft zitten is toch m’n waterproof mascara en mijn favoriete lipstick. Ik moet altijd enorm wrijven om dat er ’s avonds af te krijgen met een reiniger en met m’n gevoelige huid is dat geen feestje, dus vandaar dat ik dat regelmatig oversla.

Easy peasy

Garnier.gif

Het verwijderen van make-up is met deze reinigingsgel echt een eitje! Je maakt je gezicht nat, of het gedeelte waarop je make-up hebt aangebracht, en vervolgens breng je de gel aan. Je kunt zachtjes de gel inmasseren met cirkelvormige bewegingen, zodat hij gaat schuimen. Garnier geeft aan dat hard wrijven totaal niet nodig is. Als de make-up eraf is, spoel je je gezicht nog goed af met water. Het is dus een ideaal product voor onder de douche. Dan kun je gelijk onder de douche je make-up verwijderen en hoef je na afloop niet meer te wrijven met een watje.

In het GIF’je heb ik mijn favoriete lipstick van Max Factor aangebracht. Dit is echt een lipstick die 24 uur blijft zitten en die ik er altijd af moet schrobben. Met een make-up remover is dat zo vies! Alleen doordat deze formule parfumvrij is, proef je helemaal niets en kun je veilig je lipstick verwijderen. Aangezien deze lipstick goed blijft zitten, moest ik wel even goed wrijven, maar hij ging er uiteindelijk wel af. Normaal gesproken als ik deze lipstick draag spring ik onder de douche en moet ik hem daarna nog verwijderen met een reiniger. Nu kan ik dat dus in één keer in de douche doen, wat behoorlijk wat tijd scheelt.

Ik ben heel blij met deze reinigingsgel, vooral omdat hij geschikt is voor mijn gevoelige huid. Én hij haalt zelfs de make-up eraf die het beste blijft zitten. Ideaal voor de zomer, omdat je dan wat vaker waterproof make-up gebruikt. De micellen trekken onzuiverheden, vuil en make-up aan als een magneet, dus het is ook nog eens een must have voor je huid. Ik zeg, het is een aanrader!

Garnier Skin Active micellaire reinigingsgel is verkrijgbaar voor €5,49 per stuk.

Delen
5 Reacties
  1. Fleur

    18 maart 2017 10:33

    Ik gebruik al wel het micellair water, maar de gel kende ik nog niet. Ga ik zeker proberen

    Beantwoorden
  2. Miryam

    16 maart 2017 19:54

    Ik ken dit niet, maar fijne review. Handig onder de douche, klinkt als iets voor mij want ik ben erg lui op gebied van make up en reiniging.

    Beantwoorden
  3. Melanie

    16 maart 2017 13:17

    Dit is echt ideal! Ik ga dit zeker eens proberen want vergeet ook altijd mijn makeup eraf te halen.

    Beantwoorden
  4. laura

    15 maart 2017 10:45

    Ik ben gek op micellair water! Ik gebruik ook altijd die van Garnier

    Beantwoorden
  5. Kim

    14 maart 2017 12:51

    Deze ken ik nog niet! Garnier micellair water gebruik ik al met veel plezier.

    Beantwoorden
Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Vorig artikel

Diary #67: High tea & Disneyland Parijs

Volgend artikel

Items die nog ontbreken in mijn uitzet

© Esmée Lifestyle 2013 - 2026
De lifestyle blog vol geluk
  • Contact & Samenwerken
  • Privacyverklaring
  • Cookiebeleid
De lifestyle blog vol geluk
  • Blog
    • Beauty
    • Business
    • Fashion
    • Geluk
    • Lifestyle
    • Interieur
    • Reizen
  • Over mij
  • Shop mijn favorieten
  • Ik wil bloggen! e-book
  • Contact & Samenwerken