Ik dacht ik schrijf gewoon even een persoonlijke update in plaats van een diary. Zoveel spannends is er deze week niet gebeurd, ik ben namelijk voornamelijk bezig geweest met het afmaken van mijn scriptie. In deze persoonlijke update vertel ik jullie meer over m’n blog, de status van m’n scriptie op dit moment en over mijn plannen voor de aankomende weken.
Scriptie
Dit was eigenlijk het hoogtepunt van afgelopen week, mijn scriptie is af. Een week van tevoren heb ik heel mijn scriptie afgekregen! Nu is het enkel nog een kwestie van even nalezen, voornamelijk hoofdstuk één, omdat ik die als eerste heb geschreven. En uitprinten, wat me stiekem toch wel de kriebels oplevert. Wat nou als alles misgaat, of alle copyshops dicht zijn vanwege vakantie? Ik geloof dat ik me daar niet druk om hoef te maken, maar ik ben pas wat zekerder als die scriptie uitgeprint voor m’n neus ligt. De 15e lever ik hem in op school en dan hoor ik helaas in september pas de uitslag.
Bloggen
Het is jullie vast opgevallen dat er dit weekend niets online is gekomen en dat er de laatste tijd sowieso af en toe een dagje tussenuit viel. Ik merk dat ik echt toe ben aan dagen waarop helemaal niets moet en alles mag, gewoon omdat ik maandenlang met m’n scriptie bezig ben geweest. Als het me lukt om vooruit te schrijven, dan doe ik dat heel graag! Alleen ik ga mezelf momenteel niet dwingen om artikelen te schrijven. Ik had het idee dat ik dit weekend wel even m’n rust had verdient en die zal ik tegenwoordig wel wat vaker pakken. Gelukkig heb ik, nu m’n scriptie zo goed als af is, meer tijd om lekker te bloggen. Binnenkort komt er dan ook weer iedere dag een nieuw artikel online en ga ik weer lekker vooruit schrijven. Ik moet weer even m’n draai vinden, maar dat komt zeker weer goed, want er komen heel veel leuke dingen aan!
Vakantie?
Waarom hier een vraagteken staat? Ik heb nog steeds niets geboekt, maar het kriebelt wel enorm. Even een paar weken naar een luxe hotel en volledig tot rust komen. Ik hou daarom continu de aanbiedingen in de gaten en het liefst zou ik gewoon morgen m’n koffers pakken. Ik heb al wat leuke dingen gezien en ik hoop dat ik binnenkort de knoop door kan hakken. Gewoon de knoop doorhakken, boeken en een paar weekjes volop genieten. Ik moet zeggen dat ik daar persoonlijk ook wel echt aan toe ben.
En hoe gaat het eigenlijk met jullie?