• Home
  • Geluk
    • Positiviteit
  • Business
    • Blog tips
      • Blog tools die ik gebruik
      • Ik wil bloggen! e-book
    • Instagram tips
  • Lifestyle
    • Beauty
      • Haarverzorging
      • Huidverzorging
      • Make-up
      • Vegan beauty
    • Eten & drinken
    • Fashion
    • Interieur
  • Reizen
  • Contact
De lifestyle blog vol geluk
De lifestyle blog vol geluk
Make-up

Chanel Le Volume Mascara

5 augustus 2014
3 min leestijd

Chanel Le Volume Mascara

Ik ben een blond meisje, met lichte kleine wimpers, terwijl ik het liefst de nadruk leg op mijn ogen. En voor die nadruk is een goede mascara nodig. Ik was heel lang gelukkig met mijn Max Factor Wild Mega Volume Mascara, maar ik vond het weer tijd voor verandering. Met een kortingsbon op zak ging ik naar de ICI Paris XL, waar je op dat moment ook Tax Free kon shoppen. Ik kocht deze Chanel Le Volume Mascara, voor ongeveer dezelfde prijs als mijn vorige mascara.

Chanel Le Volume Mascara
De Omschrijving

Een mascara die vanaf de eerste streek onmiddellijk voor volume zorgt. De wimpers worden gescheiden, voller en dikker. Omhuld door een intense kleur openen ze de blik. Waterproof en smudgeproof, en blijft perfect zitten. De synergie tussen het borsteltje en de samenstelling zorgt voor een intens volume: Op het exclusief voor CHANEL ontwikkelde borsteltje werden de borstelhaartjes zodanig geplaatst dat ze vorm geven aan het volume en het voor een optimaal make-up resultaat zorgen.• De vloeibare samenstelling droogt direct na het aanbrengen op, wat een volume op maat mogelijk maakt. De mascara is bestand tegen water en vocht, en blijft probleemloos urenlang zitten, terwijl verwijderen toch gemakkelijk gaat.

•Celluloseballetjes voor een gladde laag zonder klonteren.• Zwarte Kohl voor een nog intensere zwarte kleur.• Een combinatie van polymeren zorgt voor een waterproof en smudgeproof resultaat, en maakt de mascara gemakkelijk te verwijderen.• Provitamine B5 staat bekend om zijn versterkende werking, en vitamine E-acetaat heeft anti-oxiderende eigenschappen.• Een combinatie van wassen en polymeren legt van de aanzet tot het puntje een glanzend laagje over de wimpers. Samenstelling bestand tegen water, vocht en talg. Onder oogheelkundig toezicht getest, geschikt voor lensdragers.

Chanel Le Volume Mascara
De Verpakking

De verpakking is klassiek zwart, misschien voor sommige mensen een hele verandering in je stash. Veel verpakkingen van mascara’s zijn felgekleurd, maar Chanel houdt het simpel en waarom ook niet? Chanel valt vanwege de klassieke uitstraling, de merknaam en het logo al voldoende op tussen de andere producten.

Het borsteltje is volgens de omschrijving speciaal ontworpen voor deze mascara, toch heb ik dit borsteltje al vaker gezien, maar het kan natuurlijk dat andere merken het na hebben gemaakt. Wel is het uiteinde van dit borsteltje een punt, waardoor je gemakkelijk mascara aan kunt brengen op de wimpers in je ooghoeken.

Chanel Le Volume Mascara
Resultaat

Wauw, het resultaat is prachtig. Ik kan geen vergelijking noemen voor deze mascara, want zo’n goede mascara heb ik nog nooit gehad. Ik heb kleine lichte wimpers, maar nu zijn ze groot en echt zwart. De mascara is veel zwarter dan andere mascara’s, het oogt wel even wat harder, maar eigenlijk is het veel mooier. Het lijken net nepwimpers, dit resultaat creëer je al na één laagje. Mijn wimpers verspreiden zich mooi, ook al zit het borsteltje op dit moment nog helemaal vol met mascara, omdat het product nieuw is. Ook bereik je met het borsteltje gemakkelijk alle wimpers, zonder je huid te raken.

Chanel Le Volume Mascara
Ik voel me op dit moment nog net een barbiepop, het is ineens zo apart, maar ik ga eraan wennen en er heel blij mee zijn. Deze mascara is mijn nieuwe favoriet en blijft eeuwig in mijn stash. Als deze op is, dan koop ik zeker een nieuwe. Als je deze mascara wilt kopen, dan raad ik je aan om te wachten op een aanbieding, want deze zijn er regelmatig.

Chanel Le Volume Mascara is verkrijgbaar bij ICI Paris XL voor €28,35, maar ik scoorde hem voor €19,88.

Delen
21 Reacties
  1. Nynke

    14 augustus 2014 11:32

    Wauuw, wat een geweldige mascara ! Had hem al vaak vorbij zien komen op LLG maar dat ie zo mooi is…

    xxx

    Beantwoorden
  2. Lyana

    9 augustus 2014 12:49

    Hiervoor ga ik echt sparen! :o

    Beantwoorden
  3. Sanne Makeupgorgeous

    6 augustus 2014 16:01

    Woow, wat een resultaat! Dit noem ik nog eens een mascara die zijn beloften waarmaakt!

    Beantwoorden
  4. Karlien - Polished Cats

    6 augustus 2014 10:37

    Heel mooi resultaat
    vooral de lengte is enorm goed!
    wow

    Liefs
    Karlien

    Beantwoorden
  5. Annelies

    6 augustus 2014 08:30

    Wow, echt een groot verschil! Geeft je ineens mooie lange wimpers! Liefs

    Beantwoorden
  6. Birte

    5 augustus 2014 21:53

    Oh waaw, het resultaat is echt wel super!

    Beantwoorden
  7. Babs

    5 augustus 2014 21:28

    Heel mooi! Ja, voor die prijs echt een mascara die de moeite waard is!

    Beantwoorden
  8. Jana

    5 augustus 2014 20:51

    Het ziet er inderdaad erg goed uit! :)

    Beantwoorden
  9. niesca

    5 augustus 2014 19:15

    Zo het resultaat mag er zeker zijn! Mooi hoor

    Beantwoorden
  10. Laura - Essential Honesty

    5 augustus 2014 17:41

    Ik kan je geen ongelijk geven! Wat een effect!!!

    Beantwoorden
  11. Manon

    5 augustus 2014 16:56

    Wat een mooi resultaat. Bij een mascara twijfel ik altijd over de prijs , 20 euro vind ik erg duur voor een mascara.

    Beantwoorden
  12. Valerie

    5 augustus 2014 15:19

    Wat een prachtige mascara!

    Beantwoorden
  13. Kirsty

    5 augustus 2014 15:17

    Wauw deze geeft echt een supermooi resultaat! :)

    Beantwoorden
  14. Eline Blaise

    5 augustus 2014 14:59

    Ik vond hem persoonlijke niet beter dan Maybelline mascara’s maar hij staat je echt goed! :)

    Beantwoorden
  15. Sara

    5 augustus 2014 14:36

    Dat resultaat mag er zeker zijn ja! Prachtig zeg.

    Beantwoorden
  16. Lotje

    5 augustus 2014 14:34

    Wauw erg mooi zeg! XOXO

    Beantwoorden
  17. Hannelore

    5 augustus 2014 13:22

    Wauw! Deze mascara ziet er goed uit!

    Beantwoorden
  18. Kelly

    5 augustus 2014 12:48

    Wat een mooi effect!

    Beantwoorden
  19. Julie

    5 augustus 2014 12:38

    Wauw! Het resultaat op jouw wimpers is gewoon verbluffend! :-)
    Fijn dat je hem met korting kon kopen!

    Beantwoorden
  20. Denise

    5 augustus 2014 12:28

    Wauw, het resultaat is echt heel erg mooi en natuurlijk ! X

    Beantwoorden
  21. Denise

    5 augustus 2014 12:28

    Wauw, het resultaat is echt heel erg mooi en natuurlijk ! X

    Beantwoorden
Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Vorig artikel

Mijn eten van afgelopen week

Volgend artikel

Dankbaarheidslijstje Vakantie

© Esmée Lifestyle 2013 - 2026
De lifestyle blog vol geluk
  • Contact & Samenwerken
  • Privacyverklaring
  • Cookiebeleid
De lifestyle blog vol geluk
  • Blog
    • Beauty
    • Business
    • Fashion
    • Geluk
    • Lifestyle
    • Interieur
    • Reizen
  • Over mij
  • Shop mijn favorieten
  • Ik wil bloggen! e-book
  • Contact & Samenwerken