Een paar weken geleden ontving ik een prachtig lingeriesetje van Hunkemöller. Het was het lingeriesetje Karina uit de Pamela Reif collectie. Ik was werkelijk verliefd op ieder item uit deze collectie, dus ben heel blij dat ik dit pareltje heb ontvangen.
Hunkemöller Pamela Reif collectie
Pamela Reif ben ik een paar jaar geleden gaan volgen op Instagram. Het is een prachtige vrouw met een geweldig figuur. Ze heeft een eigen Instagram account en daarnaast een app, waarmee ze vrouwen dagelijks inspireert op het gebied van gezondheid, lifestyle, beauty en fashion. Ze heeft inmiddels al meer dan 3 miljoen volgers op Instagram. Ze is in de laatste paar jaar enorm hard gegroeid. Nu heeft ze haar naam weten te koppelen aan het merk Hunkemöller. Deze samenwerking met de Duitse influencer is in ieder geval goed geslaagd. De lingerie is geregeld uitverkocht en de items zijn stuk voor stuk enorm mooi. In de bovenstaande video kun je heel de collectie bekijken.
Karina lingeriesetje

Dit gehele setje zit overigens echt heerlijk. Ik heb wel eens longlines gehad van Hunkemöller die na een paar uur dragen pijn deden, maar deze voel je absoluut niet. Zelfs als je gaat zitten vouwt hij niet dubbel en doet hij absoluut geen pijn. Dit heb ik expres tijdens het passen uitgetest.
Een beha voor jouw figuur

Welk item uit de Pamela Reif collectie vind jij het mooist?
