• Home
  • Geluk
    • Positiviteit
  • Business
    • Blog tips
      • Blog tools die ik gebruik
      • Ik wil bloggen! e-book
    • Instagram tips
  • Lifestyle
    • Beauty
      • Haarverzorging
      • Huidverzorging
      • Make-up
      • Vegan beauty
    • Eten & drinken
    • Fashion
    • Interieur
  • Reizen
  • Contact
De lifestyle blog vol geluk
De lifestyle blog vol geluk
Lifestyle

Iedereen is fan van de Kerstboom (& de outfit) van Sylvie Meis

6 december 2016
1 min leestijd
Iedereen is fan van de Kerstboom (& de outfit) van Sylvie Meis

De meeste mensen zijn op dit moment al druk bezig met het versieren van de Kerstboom. Sylvie Meis zet traditiegetrouw haar Kerstboom op 5 december. De Kerstboom is weer prachtig, net als haar outfit.

?Traditionally decorating the tree on the 5th of December, of course wearing high heels ?? ?can’t wait for my lovely friends to arrive to celebrate Sinterklaas! #love the #holidayseason #sinterklaasavond #pakjesavond ??❤️? #gold #black&white is my xmas decoration style this year, what is yours?? ✨✨✨✨

Een foto die is geplaatst door Sylvie Meis Official Account (@1misssmeis) op 5 Dec 2016 om 8:55 PST

Op dezelfde dag dat Sylvie Meis de Kerstboom opzet, vieren ze dus ook nog eens Sinterklaas. Wel heel leuk om Sinterklaas in deze Kerstsfeer te vieren. De grote Kerstboom is namelijk echt prachtig versierd. Ik zou er zelf nooit opkomen om allemaal strikjes in de Kerstboom te leggen, maar het ziet er cute uit. De combinatie van zwarte, witte en gouden Kerstversiering staan geweldig in haar interieur.

Hoe ver je kan gaan in het samenstellen van een Instagram foto laat Sylvie hier wel zien. Ze combineert zelfs haar outfit met de Kerstboom. En net zoals ieder jaar, versiert ze de Kerstboom met een paar high heels aan. De gouden puntjes aan de heels maken de outfit helemaal af.

Wat vind jij van de outfit van Sylvie Meis? 

Delen
Schrijf een reactie
Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Vorig artikel

Er komt een Harry Potter oogschaduw palette

Volgend artikel

Zo creëer je een Scandinavisch interieur

© Esmée Lifestyle 2013 - 2026
De lifestyle blog vol geluk
  • Contact & Samenwerken
  • Privacyverklaring
  • Cookiebeleid
De lifestyle blog vol geluk
  • Blog
    • Beauty
    • Business
    • Fashion
    • Geluk
    • Lifestyle
    • Interieur
    • Reizen
  • Over mij
  • Shop mijn favorieten
  • Ik wil bloggen! e-book
  • Contact & Samenwerken