Bij het ontvangen van het persbericht keek ik mijn ogen uit. De MAC Cinderella collectie was prachtig, er waren zoveel items die ik wilde hebben. Uiteindelijk besloot ik dat het beter was voor mijn portemonnee om voor het oogschaduwpalette en één lipstick te gaan. In eerste instantie ging mijn voorkeur uit naar Royal Ball, maar deze was zo snel uitverkocht dat ik wel moest gaan voor de MAC Cinderella Free as a Butterfly lipstick. Helemaal geen probleem, dat zul je vanzelf ontdekken in deze review.
Het product
De lipstick zit in de standaard verpakking van MAC, alleen dan met een verbeterde uitstraling. De jurk van Cinderella is helemaal verwerkt in het thema, de kleur komt terug in alle producten. Ik vind dit echt een prachtige blauwe kleur en het geeft het project een prinsesjes uitstraling.
De Free as a Butterfly lipstick wordt omschreven als een semitransparante gouden nude. Een prachtige omschrijving die me lichtjes deed denken aan de You’ve Got It lipstick, die ik ook in mijn bezit heb. Alleen deze lipstick heeft een glanzende finish, en de You’ve Got It lipstick heeft een frost finish. Uiteindelijk zal dit resultaat dus heel anders moeten zijn, maar omdat deze lipstick veel minder op het internet verscheen ben ik toch enorm nieuwsgierig. Hoe zou hij bij mijn huidskleur staan? En is hij zijn geld waard?
De swatch
Het is een lichte kleur, maar de gouden glans komt er prachtig in terug. Als ik hem zo zie is hij compleet anders. Anders dan iedere lipstick die op dit moment in mijn stash te vinden is. De swatch op mijn arm is wel enorm licht, maar dat komt mede doordat de lipstick semitransparant is. Op mijn lippen zal de kleur weer compleet anders zijn, omdat de kleur gebruik maakt van zijn onderlaag.
Het resultaat
Ik ben zo blij met dit resultaat! Het is een prachtige lipstick en door mijn lipkleur krijgt de lipstick een roze tintje. Het glanzende effect kan prima iedere dag en is helemaal niet overdreven. Wel is het natuurlijk extra leuk op een feestje, en hij maakt je dagelijkse look ook helemaal af. Doordat de lipstick een zachte textuur heeft moet je hem wel na een maaltijd weer bijwerken. Al kan hij een paar glaasjes drinken makkelijk aan. Het is weer een topper van MAC uit een prachtige limited edition.
MAC Cinderella Free as a Butterfly is verkrijgbaar voor €21,-.