Met de ‘mad about’ producten is Schwarzkopf een hele nieuwe weg ingeslagen. Het merk legt hiermee de nadruk op het omarmen van je natuurlijke haar en dit te verzorgen met de best mogelijke ingrediënten! Aangezien ik al meer dan twee jaar bezig ben met het accepteren van mijn natuurlijke haar en het beter verzorgen hiervan sprak mij dit zeker aan. In deze Schwarzkopf mad about curls review lees je precies wat ik van deze producten vind.
Schwarzkopf mad about curls lijn
De Schwarzkopf mad about curls lijn bestaat in totaal uit 8 haarproducten. De verschillende producten zijn voor verschillende haartypes geschikt en variëren daarin van 3A tot 4C. Zo zijn de producten die geschikt zijn voor haartype 3 een stuk lichter, dan de producten die geschikt zijn voor haartype 4.
Zelf heb ik gekozen voor het Schwarzkopf mad about curls krultype 3A/3B set. Deze bevat in totaal vier producten, waarmee je aan de slag kunt en die ook meteen voldoende zijn voor een hele haarroutine. Je vindt hierin de volgende producten: de high foam cleanser, de two-way conditioner, de light whipped foam en de quencher oil milk. Op één ingrediënt in de quencher wil milk na, is de Schwarzkopf mad about curls CG friendly!
Schwarzkopf mad about curls review
Om je een zo compleet mogelijk beeld te geven van alle producten uit deze set, lees je hieronder per product een uitgebreide review. In deze Schwarzkopf mad about curls review omschrijf ik precies hoe ik de producten tijdens het gebruik heb ervaren. Zo lees je precies wat ik van de producten vind op het gebied van geur, verzorging en kruldefinitie.
High foam cleanser
De high foam cleanser is een milde shampoo zonder sulfaten die het haar goed reinigt. De shampoo heeft een stevige structuur en daardoor kom je met een klein pompje shampoo al een heel eind. Ik meng de shampoo het liefst nog aan met een beetje water en wrijf dan mijn handen over elkaar om het te laten schuimen. Vervolgens masseer ik het op mijn hoofdhuid en spoel ik het grondig uit.
Na het wassen voelt mijn haar altijd super zacht, zelfs zonder het gebruik van een conditioner. Dit komt door het speciale Aquarine complex dat in deze producten zorgt voor een goede hydratatie en een anti-pluis effect. Met dit soort technieken onderscheiden merken als Schwarzkopf zich toch iedere keer weer, want mijn haar voelt vele malen zachter en verzorgder aan dat met andere shampoos.
De geur is overigens ook echt heerlijk. Het ruikt heel zomers en bloemig. Hij is heel sterk en blijft daardoor ook lekker in je haar hangen. Alsof je net naar de kapper bent geweest, maar dat na iedere wasbeurt. Iets om blij van te worden!
Two-way conditioner
De two-way conditioner is een uniek product. Je kunt deze conditioner namelijk niet alleen gebruiken onder de douche, maar ook als leave-in conditioner. Op deze manier kun je met deze conditioner op meerdere manieren je haar wat extra verzorging meegeven.
Zelf gebruik ik de two-way conditioner het liefst onder de douche. Mijn haar is vrij dik en kan anders al snel verzwaren. Ik spoel hem daarom het liefst uit, waarna ik mijn haar enkel nog in model breng met stylingproducten. Zo krijg ik de meeste definitie in mijn krullen.
Light whipped foam
Een light whipped foam is eigenlijk een lichtere vorm van een mousse. Een foam geeft de definitie die je nodig hebt, zonder het stugge gevoel van een mousse. Je haar blijft daardoor zacht, maar toch heeft het ook een bepaalde stevigheid, waardoor je niet je krullen verliest.
Het product is erg licht en dat maakt het wel even wennen: hoeveel kun je nou het beste gebruiken? Ik gebruik nu vier pompjes in totaal en dan voel ik een lichte hold. Ik vind het fijn dat de light whipped foam zo licht is en daardoor mijn haar totaal niet verzwaard. Ik heb het idee dat ik met andere producten wel meer definitie kan bereiken, maar dit is ideaal voor een wat lichter en volumineuzer resultaat!
Quencher oil milk
De quencher oil milk is een mix tussen een haarolie en een verzorgende milk leave-in. Je kunt hem gebruiken om je haar wat extra verzorging mee te geven of om je haar mee op te frissen. Hij is een stuk lichter dan de two-way conditioner en door de spray is hij ook gemakkelijk op een lichte manier aan te brengen in je haar.
Zelf heb ik veel profijt gehad van de quencher oil milk op vakantie. Het was heerlijk om hier na het douchen mijn haar mee te verzorgen, maar ook tussendoor om mijn haar goed gehydrateerd te houden. Dat kon mijn haar door de hoeveelheid zon en de plonsjes in de zee en het zwembad goed gebruiken. Het geeft mijn haar glans, laat het zacht aanvoelen en voorkomt absoluut droog haar.
Het resultaat
Hierbij het resultaat van alle producten uit deze Schwarzkopf mad about curls review achter elkaar. Ik heb eerst mijn haren gewassen met de shampoo en conditioner, vervolgens de light whipped foam aangebracht op nat haar en om het geheel nog wat gladder te maken afgesloten met de quencher oil milk. Ik ben er heel tevreden over en vooral over het volume! Ik kan voor de dames met krullen onder ons deze lijn zeker aanraden.
De Schwarzkopf mad about curls krultype 3A/3B set is verkrijgbaar voor €37,95 bij Haarspullen.nl.