• Home
  • Geluk
    • Positiviteit
  • Business
    • Blog tips
      • Blog tools die ik gebruik
      • Ik wil bloggen! e-book
    • Instagram tips
  • Lifestyle
    • Beauty
      • Haarverzorging
      • Huidverzorging
      • Make-up
      • Vegan beauty
    • Eten & drinken
    • Fashion
    • Interieur
  • Reizen
  • Contact
De lifestyle blog vol geluk
De lifestyle blog vol geluk
Fashion

5 nette jurkjes voor het najaar

17 november 2017
2 min leestijd
5 nette jurkjes voor het najaar

Nu het steeds kouder wordt, zou ik het liefst iedere dag een dikke spijkerbroek met een warme trui dragen. Toch is het af en toe fijn om een nette outfit aan te trekken. Mijn favoriet zijn dan nette jurkjes mét lange mouwen, zodat mijn outfit alsnog warm en comfortabel is. 

1. Bijenkorf – Het eerste jurkje (€45,75) is verkrijgbaar bij de Bijenkorf en is van het merk Warehouse. Dit merk is één van de goedkopere kledingmerken die bij het luxe warenhuis verkrijgbaar is. Het is een donkerblauw jurkje met een glanzende afwerking. Hierdoor is het nette jurkje niet alleen perfect voor naar je werk, maar kun je hem ook prima dragen tijdens de feestdagen.

2. Zara – Deze jurk van Zara bestaat voor 40% uit wol. Het is een nette jurk, die over de knie valt. Hij oogt erg warm en is daardoor een perfect jurkje voor de koude herfst- of winterdagen. De jurk is iets prijziger en kost €69,95.

3. To Be Dressed – Deze jurk van Nikkie (€138,60) komt uit de webshop To Be Dressed. To Be Dressed is een webshop met allerlei outlet producten. Ideaal om nog net dat ene jurkje uit een oudere collectie te scoren. Eén van die jurkjes is deze van Nikkie, een net jurkje met strepen. Hier viel mijn oog al op toen hij voor het eerst uit werd gebracht!

4. Jacqueline de Yong – Jacqueline de Yong is een onderdeel van Bestseller. Het merk heeft altijd hele goedkope items van een mooie kwaliteit. Ik heb er vorig jaar een trui van gekocht en deze ziet er nog steeds mooi uit. Mijn oog viel op dit mooie rode jurkje, wat zo te zien een erg dikke stof heeft. Een heel mooi jurkje met een unieke uitstraling en hij kost slechts €22,95.

5. Wehkamp – Het fijne aan de webshop van Wehkamp is dat je ook op de soort mouwen kan zoeken. Als je dan lange mouwen aanklikt, krijg je al snel allerlei mooie jurkjes voor het najaar. Deze jurk van Vila (€39,99) is erg speels door het printje, maar heeft wel een fijn model. Het jurkje is opvallend, maar altijd leuk als je er netjes uit wil zien en een creatief beroep hebt. Nog een pluspunt is, dat er geregeld een kortingscode is te vinden op deze site.

Mijn favoriet is jurkje nummer 5. Welk jurkje is jouw favoriet?

Delen
2 Reacties
  1. Manon

    17 november 2017 21:38

    Ik vind dat blauwe jurkje wel echt heel erg mooi

    Beantwoorden
  2. Yara

    17 november 2017 12:59

    Jurkje nummer 1 vind ik het leukste. De laatste keer dat ik in de bijenkorf was, heb ik helaas alleen maar duurdere merken gevonden.
    Liefs,
    Yara

    Beantwoorden
Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Vorig artikel

De manier om te ontspannen zonder bad

Volgend artikel

Esmée, waar ben je?

© Esmée Lifestyle 2013 - 2026
De lifestyle blog vol geluk
  • Contact & Samenwerken
  • Privacyverklaring
  • Cookiebeleid
De lifestyle blog vol geluk
  • Blog
    • Beauty
    • Business
    • Fashion
    • Geluk
    • Lifestyle
    • Interieur
    • Reizen
  • Over mij
  • Shop mijn favorieten
  • Ik wil bloggen! e-book
  • Contact & Samenwerken