• Home
  • Geluk
    • Positiviteit
  • Business
    • Blog tips
      • Blog tools die ik gebruik
      • Ik wil bloggen! e-book
    • Instagram tips
  • Lifestyle
    • Beauty
      • Haarverzorging
      • Huidverzorging
      • Make-up
      • Vegan beauty
    • Eten & drinken
    • Fashion
    • Interieur
  • Reizen
    • Nederland
    • Afrika
    • Amerika
    • Azië
    • Europa
      • België
      • Duitsland
      • Griekenland
      • Kroatië
      • Spanje
  • Contact
0
De lifestyle blog vol geluk
De lifestyle blog vol geluk
Lifestyle

Even wegdromen met een eigen spa in huis

19 september 2017
2 min leestijd
Even wegdromen met een eigen spa in huis

De zomer is voorbij en we gaan weer regenachtige dagen tegemoet. Er is niks fijners om je na een lange werkdag terug te trekken in een warm huis. Waarom zou je jezelf niet nog eens extra verwennen? Ga er maar goed voor zitten en droom even lekker weg bij dit inspiratieartikel over een eigen spa in huis.

Neem de tijd

Een eerste stap in het maken van je eigen spa is het maken van tijd. Zorg ervoor dat je lekker een avondje vrij bent of misschien wel een hele zaterdag. Hoe fijn is het om even een hele dag een lege agenda te hebben? Geen zorgen over afspraken en volledig tot rust komen. Je kan ervoor kiezen om een vriendin uit te nodigen, maar het kan ook lekker zijn om je spa momentje voor jezelf te houden.

Zorg voor een rustige ruimte

Een schone en opgeruimde kamer zorgt voor een rustig hoofd. Een relaxte spa-dag moet natuurlijk plaatsvinden in een ontspannen ruimte. Een badkamer is uitermate geschikt hiervoor. Maar ook een opgeruimde slaapkamer is goed te gebruiken voor een mini-spa.

Benodigdheden

Een eigen spa hoeft niet veel werk te zijn. Breng een bezoekje aan de drogist en haal wat fijne producten. Denk aan een body scrub, lotions, maskertjes (voor huid en haar), eventueel een mooie nagellak en een lekkere gezichtsreiniger. Ook is het handig om een grote handdoek in huis te hebben en een zachte badjas. Naast de verzorgingsproducten kunnen een paar kaarsen, een sfeermuziekje en eventueel wat geurkaarsen de spa-ruimte helemaal afmaken.

En nu genieten!

Als je iedereen het huis uit gejaagd hebt, de badkamer aan kant en alle spulletjes klaar hebt liggen, is het tijd om te genieten. Telefoon uit en even geen zorgen over je volle agenda. Begin met een goede scrubbehandeling en neem daarna een lekker bad of een warme douche. Vervolgens laat je de maskertjes even intrekken in je gezicht en in je haar. Ondertussen kan je een kopje thee nemen of een goed boek lezen. Na het uitspoelen van de maskers smeer je jezelf goed in met een lotion of crème en om het af te maken kan je je nagels voorzien van een mooi kleurtje.

Disclaimer

Na de spa is het belangrijk om niet direct weer aan het werk te gaan en jezelf te overladen met afspraken. Doe heel even rustig aan en probeer het ontspannen gevoel nog even vast te houden!

Delen
2 Reacties
  1. Oui Nathalie

    19 september 2017 15:18

    Heerlijk even zo’n beauty moment voor jezelf!
    Ik hou er ook enorm van :-)
    Liefs, Nathalie

    Beantwoorden
  2. Manon

    19 september 2017 14:21

    Altijd lekker een eigen spa in huis. Je hoeft er ook niet veel voor te doen!

    Beantwoorden
Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Vorig artikel

Diary #92: koopovereenkomst tekenen

Volgend artikel

NYC Big Bold False Lash mascara

© Esmée Lifestyle 2013 - 2025
De lifestyle blog vol geluk
  • Algemene voorwaarden
  • Privacyverklaring
  • Contact & Samenwerken
De lifestyle blog vol geluk
  • Blog
    • Beauty
    • Business
    • Fashion
    • Geluk
    • Lifestyle
    • Interieur
    • Reizen
  • Over mij
  • Shop mijn favorieten
  • Ik wil bloggen! e-book
  • Contact & Samenwerken
0