In Italië kocht ik naast een highlighter ook nog een nagellakje. Een effect lakje genaamd Kiko Cupcake Nail Lacquer. Ik ben helemaal gek op cupcakes, dus het lakje sprak me al meteen aan. Cupcakes zijn zoetigheid en zo ziet deze nagellak er ook uit. Een zachte roze kleur, genaamd 651 Strawberry, met een soort discodip. Het design is strak, maar toch vrolijk en schattig. Je ziet wat je kunt verwachten op je nagels, maar je krijgt vervolgens nog een mooi effect als extraatje.
KIKO MAKE UP MILANO presents Cupcake nail lacquer, the nail polish with embossed multicolour grains for full colour release, mat finish and a three-dimensional sand effect. Ten shades for a fun and original look replicating the effect of cupcake decorations on your nails.
The nail polish adheres perfectly and without streaking. Once dried, the grains can be felt to the touch, leaving nails enveloped in intense and playful colour.
With Cupcake nail lacquer, your hands are adorned with a vibrant and tempting style.

Uiterlijk
Delicious! De nagellak ziet eruit als een aardbeiencupcake met discodip versiering. Je zou zowat je nagels op willen eten, maar dat lijkt me toch geen goed idee. Het nagellakje is naast de verschillende kleuren voorzien van een sandeffect, dit effect komt erg goed en op een mooie manier naar voren, echt zoals zand eruit ziet! Het is een perfecte nagellak voor dagelijks gebruik, het geeft je uiterlijk een boost!

Kwaliteit
De kwaliteit van de nagellak is super! De nagellak droogt erg snel, 1 laagje is eigenlijk als je goed lakt genoeg. Het effect wordt wel nét wat intenser met twee laagjes. Maar deze laagjes zijn geen enkele moeite, de nagellak droogt erg snel, waardoor er fijn mee te werken valt. Daarnaast blijft de nagellak goed zitten en hij zal je nagels niet snel loslaten.
Conclusie
Oftewel dit nagellakje is het perfecte vriendje voor je nagels. De nagellak doet alles wat je wilt dat hij doet. Het uiterlijk en de kwaliteit van de nagellak spreken mij beide aan. De prijs van het product is ook nog eens zacht, de KIKO Cupcake Nail Lacquer kost €3,50. Met alles wat je ervoor terugkrijgt is dat echt een koopje!