Een tijdje terug ontving ik de L’Oréal X-Fiber Xtreme Resist mascara. Een waterproof mascara die werkelijk alles aankan. Ik heb hem uitgebreid uitgetest en vertel je er alles over in deze review.
De X-Fiber Xtreme Resist mascara
Het is een ontzettend lange naam, de volledige naam op de verpakking is als volgt: L’Oréal Paris False Lash X-Fiber Xtreme Resist waterproof mascara. Een naam die ik absoluut niet helemaal kan onthouden, maar X-Fiber waterproof mascara volstaat ook.
L’Oréal doet de belofte dat deze waterproof mascara werkelijk alles weerstaat. Of je nu moet huilen bij een film of een typische Nederlandse regenbui moet trotseren, hij blijft op zijn plek. Dat is nogal een belofte en ik kan uiteraard niet wachten om dit uit te testen.
De twee borsteltjes

Het resultaat

Wel ben ik enorm te spreken over dit resultaat! Het is eindelijk een waterproof mascara die je een beetje kunt controleren, doordat je wimpers niet hard worden. Daarnaast verlengt hij mijn wimpers zonder te klonteren en geeft hij ze zeker meer volume. Ik moet nog wel een beetje oefenen met het aanbrengen, maar op de resultaat foto is het al aardig gelukt!
Echt waterproof?
De belangrijkste vraag voor een waterproof mascara is natuurlijk: is hij echt waterproof? Ja, dat is hij zeker! Ik heb hem met dit koude weer vaak gedragen en ondanks mijn traanogen is hij geen enkele keer uitgelopen. Verder blijft hij zelfs zitten als ik onder de douche sta, waardoor hij echt perfect is om mee te nemen op vakantie. Ik douche altijd vrij warm en de meeste mascara’s lopen dan toch uit, maar deze blijft precies zitten, zoals je hem hebt aangebracht. Echt een top product.
De L’Oréal X-Fiber Xtreme Resist mascara is verkrijgbaar bij de drogist voor €18,99.
